Spalva keičiasi lemputė

Spalva keičiasi lemputė

Specifikacija spalvų keitimo lemputė: Įtampa: AC85-265V / 50Hz-60Hz Šviesos dydis: 95 * 135mm Medžiaga: PC Ra: ≥75 Pagrindo tipas: E27 / B22 Spalva: RGB Led Power: 7W Garsiakalbių galia: 3W Bendra galia: 12W Wireless Version: 3.0 Radijo ryšio diapazonas: 10M (33 pėdos) Produkto savybės spalvotoms lemputėms keisti: · ...

Informacija apie

Spalvos keitimo lemputės specifikacija:

Įtampa: AC85-265V / 50Hz-60Hz

Šviesos dydis: 95 * 135 mm

Medžiaga: kompiuteris

Ra: ≥75

Pagrindo tipas: E27 / B22

Spinduliuojanti spalva: RGB

Led Power: 7W

Garsiakalbių galia: 3W

Bendra galia: 12W

Belaidė versija: 3.0

Radijo diapazonas: 10 m (33 pėdos)

Spalvos keitimo lemputės gaminio savybės:

· Nuotolinio valdymo lemputė: LED lemputė yra nuotolinė lemputė, nuotolinio valdymo pultelis gali paversti balta lemputę į rgbw lemputes. Yra 13 spalvų keitimo ir 4 režimas su atnaujintu IR nuotoliniu valdymu, blykste / strobe / išblukimu / mirgėjimas. Mirkčiojimo režimas gali padaryti spalvingą šviesos mirgėjimą su muzika. Daugialypės spalvos lemputės, keičiant spalvą, kuri jums patinka, idealiai tinka vakarėlio lemputei mėgautis draugais.

· "Bluetooth" garsiakalbio lemputė: šios protingos lemputės nėra įprasta šviesos spindulių lemputė, yra "Bluetooth" garsiakalbio lemputė su garsiakalbiais. Galite groti muziką ir spalvotą vienos lemputės šviesą, yra muzikos lemputė, "bluetooth" lemputės garsiakalbiai. Spalvota "bluetooth" lemputė, skirta muzikai leisti.

· Prašau atkreipti dėmesį į: LED šviesos garsiakalbis yra "bluetooth" muzikos lemputė, jungiantis prie savo išmaniojo telefono su "bluetooth". Viena stereo lemputė gali jungtis tik prie vieno išmaniojo telefono. Galite naudoti IR nuotolinio valdymo pultelį, kad pakeistumėte daugiau nei vienos lemputės spalvą, tačiau jūsų įrenginyje galite paleisti tik vieną protingą lemputę. "Bluetooth" gali būti prijungtas tik su viena lemputės garsiakalbiu.

· Energijos taupymas ir aplinkos apsauga: vadovaujama muzikos lemputės pagrindu E27 adapteriu, pakeiskite 50W kaitrinę lemputę 6W rgbw lemputėmis, taupydami 85% apšvietimo. Maža galia, mažai šilumos generavimas, siekiant sumažinti taršą aplinkai. Tinka miegamajam, spinta, spinta, koridorius, dirbtuvė, rūsys, garažas, laiptinė, naftos sandėliai, stogas, durys ir kitos vietos.

color changing light bulb

color changing light bulb

color changing light bulb

color changing light bulb

color changing light bulb

color changing light bulb

color changing light bulb

color changing light bulb

color changing light bulb

color changing light bulb


Hot Tags: spalvotas besikeičiančios lemputės, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamyklos, gaminamos Kinijoje

Tyrimo

You Might Also Like