LED dviračių rato apšvietimas

Daugiaspalviai LED dviratininkų ratai pasižymi styginių apšvietimu dviračių dekoravimui. 1.SUPER FUN: atsižvelgiant į saugumą, dauguma dviračių, pavyzdžiui, kalnų dviračiai, rožių dviračiai, mumeriai ir vaikiški dviračiai, gali būti įrengti su mūsų "Bodyguard tail" žibintais. 5 spalvos pasirinkti, kiekvienoje pakuotės dėžėje yra 1 ratas, bet du ...

Informacija apie

Dviračių drožtuvų daugiaspalvis LED dviratininkų ratukas


1.SUPER FUN: atsižvelgiant į saugumą, dauguma dviračių, pavyzdžiui, kalnų dviračiai, rožių dviračiai, moterys ir vaikiški dviračiai, gali būti įrengti su mūsų "Bodyguard tail lights". 5 spalvos pasirinkti, kiekvienoje pakuotės dėžutėje yra 1 ratas, bet dvi spalvos yra skirtingo stiliaus! Didelio ryškumo žiburiai padidina matomumą iš visų krypčių, saugokite savo artimuosius ar draugus saugesni.

2. MANUALIAI režimai: jungiklis Paspauskite 1, o lemputės lėtai mirksi. Paspauskite 2 ir žibintai bus viduryje. Paspauskite 3 ir žibintai greitai įsižiebia. Paspauskite 4 ir šviesos yra pastovios šviesos. Dažnai paspauskite. Įvairūs režimai keičiami bet kuriuo metu. Puikus dovanos tiek berniukams, tiek mergaitėms. atneškite daug įdomių, nuostabių dovanų visiems.

3.Smart režimas: lėta blykstė, vidinė blykstė, greita blykstė, taip pat galite išmanyti režimą. Užpakaliniai žibintai nebus atidaryti per dieną, kai ateis naktis, jis užsidegs automatiškai. Jei dviratis nejudasi per 60 sekundžių, jis automatiškai išsijungia. Kai įjungtas protingas režimas, jis gali būti atidarytas ir uždarytas automatiškai be rankinio darbo. Jei nenorite naudoti šio režimo, galite jį uždaryti bet kuriuo metu.

4. Saugumo efektyvumas: sargybinis Dviračių rato šviesa yra kompaktiškas, lengvas ir svorio centras, be išorinio smūgio. Sunku jį nuplauti, net jei paleidžiate ratu, kuriame stovi nelygus kelias naktį. Šviesa apšviečia aplinką kelio paviršių, išsibarsčiusį nuo 360 °, todėl kelius mato ir užtikrina saugumą net ir blogo oro sąlygomis. IP65 vandeniui atsparus dizainas, net ir panardintas į vandenį per 10 minučių, šie dviratininkų rato žiburiai vis dar gerai veikia.

5.Įranga įdiegti: jūs turite! Šios cool LED dviratininkų ratlankio šviesos yra lengva įdiegti. Jums reikia tik minučių ir tinka ratai su 20 stipinų ir didesni, jie netgi tinka mažesniems ratus su 20 stipinų. Nereikia jokių įrankių.

LED Bicycle Wheel Spoke Light

LED Bicycle Wheel Spoke Light

LED Bicycle Wheel Spoke Light

LED Bicycle Wheel Spoke Light

3518250648_1803786271.jpg

LED Bicycle Wheel Spoke Light

LED Bicycle Wheel Spoke Light

LED Bicycle Wheel Spoke Light

LED Bicycle Wheel Spoke Light

LED Bicycle Wheel Spoke Light

LED Bicycle Wheel Spoke Light

750-400-6.jpg


Hot Tags: vadovaujama dviračių rato kalbėjo šviesa, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, pagaminta Kinijoje

Tyrimo

You Might Also Like