Diy užuolaidų apšvietimas

Diy užuolaidų apšvietimas

diy užuolaidų žibintai Specifikacija Produkto aprašymas Aukštos kokybės diy užuolaidos žibintai - saugiai: šviesos stygos naudoja aukštos kokybės LED žibintai LED šviestuvai gamina be jokio šilumos, o tai reiškia, kad jie visada yra šalta ir saugūs, kad vaikai ir gyvūnai būtų visi aplink sezonas. - Stabili: ...

Informacija apie

diy užuolaidų žibintai


SpecifikacijaKategorija

LED krioklys

Dydis

H: 3m, W: 1m

LED spalva

Mėlyna, šalta balta, šilta balta, raudona

Viso šviesos diodų

640 LED

Bendra galia

88 val

IP norma

IP 46

Maitinimas

0,5 m VDE maitinimo laidas

Priedai

Su valdikliu


Prekės aprašymasAukštos kokybės diy užuolaidų žibintai


- Saugus : šviesos stygos naudojamos aukštos kokybės LED žibintai. Šviesos diodų lempos gaminamos šalia be šilumos, taigi jie visada toli gražu liesti ir saugūs, kad vaikai ir gyvūnai būtų beveik visą sezoną.
- Stabili : jei 1 lemputė nudegsta, kiti lieka deginti naudoti. Su 640 LED lempos, suteikiančios malonų švytėjimą, sukurkite saldų ir romantišką atostogų atmosferą.
- Taupykite energiją : stygoje naudojama 100% grynoji varinė viela, o itin aukštos kokybės lemputės sunaudoja iki 90% mažiau energijos, ekologiškos ir pastovaus ryškumo.


funkcijos


- Atsparus vandeniui . Meno amatai yra dviguba izoliacija, hidroizoliacija ir anti-UV PVC korpusas, užpildykite oksidacijos atsparumo lipnią medžiagą viduje ir per krosnį, kad užtikrintumėte aukštą vandens nepraleidžiamumą.
- Itin ryškus : LED krioklio šviesos turi pagrindinį laidą ir iš viso 10 eilučių su 640 super ryškių šviesos diodų. Tai gali būti dinamiškas ir gražus scenos, plačiai naudojamos dekoratyviniam apšvietimui Kalėdų dieną, vakarėliui, vestuvėms.
- Mažas energijos suvartojimas : žemos įtampos ir mažos galios lygis saugiai viešai rodyti.
Naudojimas


- Puikus žiburių efektas : Šviesos diodų krioklys su valdikliu turi 8 rūšių apšvietimo efektus, įjungia ir groja, yra lengva valdyti. Naudojami lauke ar Kalėdų ir kitų atostogų ornamentu, lengva įdiegti ir pašalinti. Ypatingomis progomis jie papildys romantišką ir malonią atmosferą ir suteiks jums nepamirštamų atsiminimų.
- Plati programa : LED krioklio žibintai yra plačiai naudojami rinkai. Inžinerinis apšvietimas, architektūrinis apipavidalinimas, taip pat naudojamas papuošti krūmą, veją, apželdinimas kraštovaizdžiu, sodininkystė, viešbučiai, prekybos centrai, naktinės pramogos visoje aplinkoje.


Išsamūs vaizdai


01 produkto ekranas


"Diy" užuolaidų žibintai gali imituoti unikalų akių efektą, kuris sustiprina įdomią įvairių vietų atmosferą.02 schema schema


Diy užuolaidų žiburiai yra nedalomi ir atskiriami stiliai. Neišskirtas yra pagrindinės linijos ir dešimties šviesos eilučių sudarymas.03 Šviesos efektas


Šie diy užuolaidų žibintai prideda susižavėjimą ir jaudulį į sodą ar namą, patrauklią dieną ir naktį.contact us.jpg

Hot Tags: DIY užuolaidų žibintai, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamyklos, gaminamos Kinijoje

Tyrimo

You Might Also Like