LED Rope Light Home Komercinė apdaila

Produkto pavadinimas: LED apvali antroji linija vaivorykštės vamzdis Darbinė įtampa: AC 220V Produkto specifikacijos: skersmuo 11mm, 24 karoliukai / metras, 100 metrų / ritinėlis (visa pardavimo apimtis yra ne mažesnė už pardavimų skaičių, prijunkite pirkimo numerį kartu su poreikiu) Produkto savybes: naudokite bent 1 ...

Informacija apie

16368934.jpg

Prekės pavadinimas: LED apvalus antros eilės vaivorykštės vamzdis

Darbinė įtampa: AC 220V

Produkto specifikacijos: skersmuo 11mm, 24 granulės / metras, 100 metrų / ritinėlis (visa pardavimo apimtis yra ne mažesnė už pardavimų skaičių, prijunkite numerį, kurį reikia įsigyti kartu su poreikiu)

Gaminio savybės: naudokite bent 1 metrą 1 pjovimą, atsižvelgiant į iškirptą ženklą, kai gali būti įjungtas kištukinis laidas, lempui prijungti gali būti naudojamas kištukinis laidas 1-50 metrų.

Lempų karoliukų spalva: šilta, balta, raudona, mėlyna, rausva, žalia, spalva, kitos spalvos, prašome kreiptis į klientų aptarnavimo tarnybą


bendra problema:

1. Iškirpkite jungtį, kad nespaustumėte: po to, kai lempa su pjovimu, šalia pjūvio yra skerspjūvio pjūvis, gali būti iškirpti, 1 m atstumu nuo pjovimo nugruntuoti negalima taisyti, prašome paspausti ženklą, kad primintumėte departamento pjūvį .

2. Po jungimo nėra ryškios arba vietinės šviesos: numatoma, kad kištukinė lemputė nėra prijungta prie elektros tinklo, yra šviesos eilutė, kuri nėra šviečia, arba kas metras neužsidega, kištukas nėra įjungtas , jums reikia tinkamai prijungti kištuką. Ekscentrinis iš naujo įdėtas.

3. Šviesa su maitinimu, kai įvyksta trumpas jungimas, netgi esant rūkymui, yra apskaičiuotas įstumiantis kreivas, o reikia spręsti atitinkamą kontaktinę laidą, negalima praeiti adatos per du laidus.

Hot Tags: vadovaujamas virvės šviesos namų komercinės apdailos, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamyklos, pagaminti iš Kinijos

Tyrimo

You Might Also Like