Lauko sodo žibintai

Lauko sodo žibintai

Produkto aprašymas komercinės klasės paviljono LED šviesos eilutės Super energijos taupymas: 48 Ft. 18 2 vatų S14 E26 vidutinės bazės LED lemputėmis, sunkiųjų neperpučiamas statybos. Prekės kokybė: IP65 atmosferos poveikio lygį, LED eilutės žibintai yra dengiamos Tvirtas Guminis korpusas, ištisus metus...

Informacija apie

Produkto aprašymas

Komercinės klasės paviljono LED šviesos eilutė

Super energijos taupymas: 48 Ft. 18 2 vatų S14 E26 vidutinės bazės LED lemputės įtraukti, sunkiųjų neperpučiamas statybos.

Prekinė kokybė: IP65 neperpučiamas lygis, LED eilutės žibintai yra dengiamos Tvirtas Guminis korpusas ištisus metus aprėptį, kabelis yra lanksčiai organizuoti jūsų žibintai.


Aukštos kokybės: Pasaitas iki 40 gijų kartu iki galo tada tinkinti savo erdvę su baldakimu šviesos ar pailgas stiliaus grupių ir būtų pakankamai tvirtos, kad atlaikytų itin karštoje ar šaltoje temperatūroje per vasarą ir žiemą.

Paskirtis: LED žibintai seka yra skirta vidaus ir lauko darbams, puikus apšvietimas šventinio interjero ir eksterjero, įskaitant pastato kontūrus, kiemo apšvietimas, pavėsinės, verandos, palapinės, gatvės ir daug kitų programų.

outdoor patio lights

Detalius vaizdus

outdoor patio lights

Programa

outdoor patio lights

outdoor patio lights

outdoor patio lights


Hot Tags: lauko sodo žibintai, Kinijos, gamintojai, tiekėjai, gamyklos, pagaminta Kinijoje

Tyrimo

You Might Also Like