Vadovavo akrilo snaigė

Vadovavo akrilo snaigė

CE ROHS paskatino akrilo snaigė

Informacija apie

CE ROHS paskatino akrilo snaigė

led acrylic snowflake

 

Item2D LED snowflakeSizeD:100cmColorcold balta, bet kokios spalvos yra availableLength virvės Lights6mTotal Power7wIP RateIP46CertificateCE, pavojingų medžiagų naudojimo apribojimo, SGSPower supplywith maitinimo laidą arba susijusius su electricty tiesiogiai. SuperiorityPure vario viela, senėjimo bandymo, Šalčiui atsparūs ir šildymo resistantSample sukelti time1 dienų standartinis packingPearl vilna + dėžutė + medinis rėmas/metalinis frameVoltage24v/110v/120v/36v/220v/230 v/240 v okMetal frameStoving laku be rustingPower line1.5m gumos kabelio maitinimo laidas, Dviaukštis apvalkalu linesLED BuilbDouble sluoksnio hidroizoliacinės structureCable tiesUse didelis stiprus nailoniniai laidų tvirtinimo dirželiai, sunku lūžimo. Otheracrylic Snaigės už bet kokius įvykius, pavyzdys yra priimtina.
led acrylic snowflake

 

 
ItemIP46 akrilo snowflakeAccessoriesAll jungtis, LED žibintai yra pagaminti iš mūsų gamykloje, spalva nesikeičia laike. Material100 % gryno vario viela, naudoti aukštos kokybės LED lynai žiburiai, todėl snaigė daugiau atsparumo, aišku, ir gana. CertificatesCE, pavojingų medžiagų naudojimo apribojimo, SGSTestingAging testas, heatproof ir Šalčiui atsparūs, vandeniui IP46 pakavimo Detailswith montavimo ir techninės priežiūros instructionsLighting sourceuse importuoti Epistar LED mikroschema: didelio skaisčio, be šviesos mažėjimo LED, ilgai per visą gyvenimą, energijos taupymo, didelio efektyvumo ir aplinkos protectiveFeaturesLED akrilo Snaigė: 1. Itin aukštos kokybės, vadovavo bulbs2. Žemos įtampos dėl saugios visuomenės display3. Ilgą laiką lauko use4. Vienas gabalas construction5. Patraukli per į day6. Nuostabi Night7. Eco-friendly8. Mažos galios consumption9. Oras ir temperatūrai atsparus Applications1. Mažmeninės prekybos aikštelė langų ir grindų decoration2. Prekybos centras display3. Viešbučio fojė display4. Komercinių pastatų decoration5. Kalėdų šalis decoration6. Vidaus apdaila

 

PRODUKTO APRAŠYMAS
Šis apsvaiginimo akrilo snaigės, atskirai arba kartu su didesnio ekrano, bus pasveikinti be jokių namų, parduotuvės, viešbučio arba prekybos centro šio šventinio sezono metu.
Ji yra supakuota su informacijos ir nuostabi apdailos ir yra rankų darbo, siekiant užtikrinti aukščiausią kokybę. Naudojami šviesos diodai yra aukščiausio laipsnio neįmanoma, suprojektuoti veikti 100 000 valandų.
led acrylic snowflake
led acrylic snowflake


Hot Tags: vadovavo akrilo snaigė, Kinijos, gamintojai, tiekėjai, gamyklos, pagaminta Kinijoje

Tyrimo

You Might Also Like