Paskatino žiedų puošmena medis

Paskatino žiedų puošmena medis

LED žydėjimas vyšnios medžio specifikacijos: 1.High-ryškumo šviesos diodas LED. 2. tarnavimo 50,000 valandos. 3. medžio kamieno šakos galėtų išardyti. Lengvas montavimas 4 LED medžių šviesą yra plačiai naudojami turizmo vaizdingas vietas, parkas, miesto gatves, aikštės, viešbutis. 5.Modeling...

Informacija apie

LED vyšnių žiedų medis

 

Specifikacija:

 

1.High ryškumo šviesos diodas LED.

2. tarnavimo 50,000 valandos.

3. medžio kamieno šakos galėtų išardyti. Lengvas montavimas

4. šviesos DIODO medžių šviesą yra plačiai naudojami turizmo vaizdingas vietas, parkas, miesto gatves, aikštės, viešbutis.

5. modeliavimo realus, visiškai modeliavimo medis. Tinka vidaus ir lauko

 

Įranga:

1. Apšvietimo šaltinis yra 5mm LED šviesos su aukštos kokybės. Medžio kamieno ir filialo ir LED žibintai yra vandens įrodymas, su žemos įtampos, energijos vartojimo ir ilgą gyvenimą.
Jų lapai yra ryškus forma. Įvairiomis spalvomis galima persikų žiedai ir lapai, dienos metu, su skirtingais LED šviesos, kuris rodo spalvinga persikų medžiai.


2. nesvarbu dieną ar vakare, persikų medžiai turi turtingą apšvietimo efektai. Lapai gaminami su didelio grynumo PVC medžiaga, papildytas lankstus, senėjimo ir kovos-UV medžiagos, kuri leidžia lapai lengvai valomi ir spalvos žiedų, mažai tikėtina, kad išnyks.

 

Filialai
Naudojant aukštos quanlity geležies vielos ir PU medžiagos kaip jos viršelį, šakos yra sulankstomos konstrukcijos. Atšaka į lapų yra pagrįstos ir suderintos. Šakos gali būti kreivumą, kuriant meninio įkvėpimo. Galite pakeisti į filialus modeliavimo metu bus.

 

Stiebai
Pagaminti iš Plieninių vamzdžių ir PU medžiagos kaip jos viršelį, medžių stiebai turi modeliavimas struktūrą. Be to, koteliai yra įtraukta su patento formulę. Visa tai padaryti stiebas tvirtas ir rūdims atsparus vandeniui. Medžio šviesos šaltinio įtampa yra 24 v, kuri turi energijos taupymo ir aplinkos apsaugą, garantuoti saugumo funkcijas.

 

Kokybės užtikrinimas
Produkto garantija – 3 metai.

Paveikslais

led blossom tree

led blossom tree

led blossom tree


Hot Tags: paskatino žiedų puošmena medis, Kinijos, gamintojai, tiekėjai, gamyklos, pagaminta Kinijoje

Tyrimo

You Might Also Like