Led Kalėdų atostogų dekoracijos

Led Kalėdų atostogų dekoracijos

Specifikacijos vadovaujamos Kalėdų atostogų dekoravimui. Didelės Lauko Kalėdų kamuoliukų lempos 1.Įrankinis dizainas 2.Diametras: 40-80 cm pritaikyta 3.LED spalva: balta, raudona ir tt 4.CE RoHS Dekoratyvinis akrilinis LED 3D Motif šviesos Didelis lauko Kalėdos Kamuolys Šviesos 3D led Motyvo žiburiai pagaminti iš geležies (arba ...

Informacija apie

Specifikacijos, skirtos Kalėdų atostogų dekoracijoms

Dideli Outdoor Christmas Balls Lights
1.Pasirinktas dizainas
2.Diametras: 40-80 cm pritaikytas
3.LED spalva: balta, raudona ir tt
4.CE RoHS

Dekoratyvinis akrilinis LED 3D Motif šviesos didelis lauko Kalėdų kamuoliukai

3D lemputės šviesos, pagamintos iš geležies (arba aliuminio, nerūdijančio plieno rėmo) ir kepimo ant geležies. Tada pritvirtinkite šviesos diodą ir pritvirtinkite akrilo medžiagą. Todėl LED motyvo šviesa yra nepralaidi vandeniui (IP44) ir dideliu ryškumu, labai saugu netgi paliesti. Skirtingos spalvos ir apšvietimas gali suteikti mums įvairių efektų ir gyvenimo įvaizdį, kad puoštų mūsų sodus, gatves, plazas ir rinkas, o tai labai pagerins atostogų šventes ir dekoracijas. Šviesos diodų motyvas pagamintas kaip dizaino vaizdas su metaliniu rėmu su LED žibintais, jis yra palankus aplinkai. Galima pritaikyti įvairius dydžius.


led christmas holiday decorationsled christmas holiday decorationsled christmas holiday decorations

led christmas holiday decorations

Kitas dizainas

led christmas holiday decorationsled christmas holiday decorations

led christmas holiday decorationsled christmas holiday decorations

led christmas holiday decorations


----- Privalumai ------

a. Greitas pristatymas - Kai ir kur jūs su mumis susisieksite su mumis, bus užtikrintas greitesnio pristatymo reikalavimas. Mūsų stipri gamybos pajėgumai puikiai palaiko mūsų valdymą.

b. Patogus susisiekimo šaltinis. Krovinių gabenimo oro ir jūrų įranga ir įrenginiai yra labai geri nei Šendženas, Guangdžou ar Honkonge. Mūsų profesionalūs darbuotojai ir ekspeditoriai yra geri greičiau, kaip mūsų klientai. mes galime gerai pasinaudoti pranašumais, kad tinkamai ir greitai surengtume siuntą į bet kurią pasaulio vietą.

c. Tęskite naujoviškus produktus. Nesijaudinkite, kai jūsų klientai tikisi iš naujo platinti naujus produktus. Mes darome, kaip tikimės!

d. Konkurencingiausia kaina - Mūsų užsienio verslo partneriai nustatė, kad mes "Sun-Neon" visada gali juos paremti tiekdami konkurencingiausias kainas. Tai yra ilgalaikių verslo santykių pagrindas.


Hot Tags: vadovaujamas Kalėdų atostogų dekoravimas, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamyklos, pagamintos Kinijoje

Tyrimo

You Might Also Like