Led Medūza lauke

LED ledų lauko LED modeliavimo žibintai LED modeliavimo lempa, pagaminta iš vaivorykštės vamzdžio ir aliuminio juostelės, gali būti pagaminta pagal įvairius modelius, pvz., Gyvūnus, žmones ir ženklus. Tokie gaminiai su dekoratyviniais žiburiais, skirtingais modeliais, idealus kvadratų, parduotuvių ...

Informacija apie

Led medūzos laukoLED modeliavimo žiburiai


LED modeliavimo lempa, pagaminta iš vaivorykštės vamzdžio ir aliuminio juostelių, gali būti pagaminti pagal įvairius modelius, tokius kaip gyvūnai, žmonės ir ženklai. Tokie gaminiai su dekoratyvinėmis žiburių formomis, skirtingais modeliais, idealiai tinka aikštėms, prekybos centrams ir kitos didelės vietos. Visos šviesos diodų apšvietimas, CE standartinis kištukas. Geras saugumas. Naudojamas lauke, nebijokite lietaus. Patikrintas IP65 vandeniui atsparus standartas. Ar viešbučio pirmasis pasirinkimas lauko apdailai.
1. Įvesties galia: A: Šis produktas gali naudoti 220 V maitinimo šaltinį. B: 24 V maitinimo šaltinis. C: akumuliatoriaus dėžė 4.5V (3 AA baterijos) maitinimo šaltinis. (220V maitinimo šaltinis)


2. Šviesos šaltinis: šiame gaminyje naudojamas plokščias įgaubtas įgaubtas šviesos diodų lempos išvesties šviesos šaltinis, ryškumas ir stabilumas, ilgas tarnavimo laikas, taupymas ir aplinkos apsauga


3. Sauga: visos šio produkto jungtys yra dvigubo sluoksnio PVC arba guminės įvorės izoliacijos apsauga, kad būtų išvengta nutekėjimo. Jei netyčia pažeidėte laidą, liečiate šiek tiek akupunktūros jausmų, nekenkiate gyvybei ir saugumui. Tačiau neleiskite vaikams įjunkite maitinimą, ir jis yra saugesnis, jei maitinamas mažu įtampa arba baterija yra 24 V.


4. Išvaizda: šis produktas yra mažos galios akrilo Disu gaminiai. Vielos yra dažytos dichroine plastike ir šviesos šaltinis yra pastatytas, kad maksimaliai padidintų natūralų išvaizdą.


5. Dekoratyviniai patarimai: po to, kai produktas yra sušvelnintas, jo spalva yra minkšta, ryškumas yra vidutiniškas, jis gali būti plačiai naudojamas gyvenamajame kambaryje, miegamajame, tyrimo arbatoje, kavinėje ir kitose pramoginėse registratūroje, staliniuose, keliuose ir kituose vietos dekoratyvinis apšvietimas.


6. Patarimai dėl valymo: Šis produktas yra naudojamas prieš apdailos procesą, todėl stenkitės, kad įmonė nebūtų pažeista permatomu dulkių nepralaidžiu plastikiniu maišeliu. Jei plastikiniame maišelyje pažeista mozaikų dulkė, šveitimo priemonė yra drėgnu skudurėliu ir natūraliai išdžiūsta. Pažymėkite, kad valydami, atjunkite maitinimą, kad išvengtumėte elektros šoko.contact us.jpg

Hot Tags: LED lauko medūza, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, pagaminta Kinijoje

Tyrimo

You Might Also Like