Led Santa Claus Outdoor

Led Santa Claus lauko LED modeliavimo žibintai Su socialine ir ekonomine plėtra bei kultūriniu ir meniniu patobulinimu. LED modeliavimo lempa žmonių gyvenime vis labiau populiarėja, nes apšvietimo menas vertinamas, bet taip pat atspindi vietos ekonominę ir kultūrinę pažangą ir ...

Informacija apie

Led Santa Claus lauko


1.jpg


LED modeliavimo žiburiai


Su socialine ir ekonomine plėtra bei kultūriniu ir meniniu patobulinimu. LED modeliavimo lempa žmonių gyvenime vis labiau populiarėja, nes apšvietimo menas vertinamas, bet taip pat atspindi vietos ekonominę ir kultūrinę pažangą bei plėtrą. Taip pat išreiškė žmonių šviesos, pilna sunshine. Žiburiai mėgsta žiburius.
Apibrėžimas :


Daugiausia pagal objekto formą, pagal objekto šviesos formą, kuriant žibintą, vadinama modeliavimo žibintu. LED šviesos šaltinio modelis, vadinamas LED modeliavimo lempu.Taikymo sritis :


Daugiausia naudojamas miesto gatvių lempos apdailai, lempos šviestuvų apšvietimui, parkams, viešbučiams, aikštėms, vaizdingoms dėmėms, dekoratyviniam apšvietimui ir dekoravimui zonoje.Struktūra medžiaga :


1 rėmas: nerūdijantis plienas, nerūdijantis geležis, kvadratinio geležies vamzdis, plokščias geležis, plokščias plienas ir kitos medžiagos per išlenktą, suvirintą, poliruotą riebalų riebalų šalinimą, valymą, terminį purškimą

2 šviesos šaltinis: Taivano lustai, naudojami LED lempos karoliukams parinkti, injekcinio liejimo mašinos, sujungtos įpurškimu po LED šviestuvo įvedimo ir dvipusio šviesos su šviesa.

3 maitinimo laidas: pagal skirtingas užsienio šalis, pvz., VDE, GS, BS, CSA, UL, PSE, SAA ir kitas elektros linijas. Vietoje mes leisime vartotojams naudoti šalto ir slėgio maitinimo laidą, kad produktai būtų saugiai naudojami esant žemai temperatūrai ir aukštoms temperatūroms.


5.jpg


Prekės savybės


Darbinė įtampa: 50-60HZ 12V / 24V / 100-120V / 220-250V

Produkto atsparumas vandeniui: IP65

Gyvenimas: iki 50 000 h

Produkto temperatūra: nuo 40 laipsnių iki 50 laipsnių CelsijausSantrauka :


Mūsų kompanija gamina daugybę rūšių LED modeliavimo lempų, lempos dekoratyvinių modeliavimo lempučių, kiemų modeliavimo, gyvūnų modeliavimo, zodiako modeliavimo, meno modeliavimo lempos, pastoracinio modeliavimo lempos, Kalėdų serijos modeliavimo, Led santa claus lauko, pavasario šventės apšvietimo modeliavimo lempos.


susisiekite su us.jpg

Hot Tags: led santa claus outdoor, china, gamintojai, tiekėjai, gamykla, gaminama Kinijoje

Tyrimo

You Might Also Like