Led Fairy Mirksintis dekoratyvinis styginių šviesa

1.Long paskutines darbo valandas. 2.Uniukas dizainas sukuria patrauklią išvaizdą, puikiai tinka apdailai. 3.Stengiasi sukurti ir perkelti. Specifikacija Įmonė pristatė Shenzhen Lesterlighting Co, Ltd buvo įsikūrusi Shenzhen, Kinija. Mes tiekiame aukštos kokybės produktus ir paslaugas. Mes esame viena iš geriausių ...

Informacija apie

1.Long paskutines darbo valandas.

2.Uniukas dizainas sukuria patrauklią išvaizdą, puikiai tinka apdailai.

3.Stengiasi sukurti ir perkelti.

specification.png
Įmonė pristato


Shenzhen Lesterlighting Co, Ltd buvo įsikūrusi Shenzhen, Kinija. Mes tiekiame aukštos kokybės produktus ir paslaugas. Mes esame viena iš geriausių apšvietimo gamintojų ir daugiausia dėmesio skiriama gamybai ir pardavimams, o mūsų gaminiai buvo eksportuojami į Europą, Šiaurės Ameriką, Rusiją ir kt. Mūsų pagrindiniai produktai yra sieniniai apšvietimas, lubų šviestuvai, panel light ir susiję produktai. Mes tikimės, kad bendradarbiausime su daugiau klientų už abipusę plėtrą ir naudą. Mes sveikiname potencialius pirkėjus susisiekti su mumis.


apie mus.jpg


Mūsų paslauga


1. Mes jums atsakysime išsamiai per 24 valandas, kol visi sužinosi apie mus ar mūsų produktus.


2. Mes turime gerai apmokytus ir profesionalius pardavimus ir po pardavimo paslaugas asmenims, kurie gali laisvai kalbėti anglų kalba.


3. Mes siūlome OEM paslaugas. Galime atspausdinti savo logotipą ant produkto ir pakuotės.


4. Mes turime ilgalaikį bendradarbiavimą su mūsų ekspeditoriu, kad galėtume suteikti Jums mažiausią krovinių kiekį ir greitą aptarnavimą.


5. Mes priimame mokėjimo būdą: T / T, PayPal, "Western Union" ir kt.

procesas.png

FAQ.png


certificate1.jpgsusisiekite su us.jpg

Hot Tags: vadovaujama fėja mirksi dekoratyvinis styginių šviesa, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, pagaminta Kinijoje

Tyrimo

You Might Also Like