Neperšlampami šviesos diodai

Vandeniui atsparūs LED žibintai lauke. Taikymo sritis Vandeniui atsparūs šviesos diodų žibintai lauke yra tinkami vestuvių fono išdėstymui, svečių namai, viešbučiai, barai, pobūviai, komercinės paskirties pastatai, namai, langai, klubai, koncertai, karaoke barai, mados šou, šokių salės, scenos ir tt, kaip ...

Informacija apie

vandeniui atsparūs šviesos diodų žibintai lauke


11.png


waterproof LED twinkle lights outdoor.jpg

waterproof LED twinkle lights outdoor.jpg

scope.pngEU plug.jpg

us plug.jpg

EU.jpgUS.jpg

Instrukcijos


Mūsų produktai yra lengvai naudojami ir lengvai montuojami

Įprasti LED dekoratyviniai šviesos produktai, kuriuos tiesiog įjunkite. Įstatykite žibintą toje vietoje, kur norite, ir nustatykite formą, kurią norite įdėti. Tačiau ištraukite jėgas.

Baterijos LED styginių apšvietimas patogesnis naudoti, įdiekite bateriją, atidarykite jungiklį, galite pakabinti bet kurioje vietoje, kurią norite papuošti, netaikant vietinių kištukų apribojimų.

Užuolaidų žiburiai, krioklio žiburiai, ledo juostos žiburiai ir pan. Galite naudoti pagrindinę spindulių liniją, kuri, kaip įprasti užuolaidos pakabinti, prijungta prie galios.

Saulės Kalėdų žiburiai, gaunantys saulės spindulių per dieną ir automatiškai saugo energiją, žiburiai gali būti apšviesti naktiniu dekoravimu, debesuota gali būti naudojama kaip įprasta, nereikia mokėti už elektros energiją, tikrosios saugos, energijos taupymo ir aplinkos apsaugos.


Mes turime specialų testą prieš išsiunčiant kiekvieną šviesos eilutę, prašome būti tikri naudoti! Žibintai dekoruoti atostogų reikmenimis, negali būti naudojami kaip apšvietimas. Kartais kiekvienoje serijoje yra labai nedaug lempos karoliukų, mažiau nei 3% yra normalus, jei prašote aukštesnės kokybės, prašome kreiptis į klientų aptarnavimo tarnybą.

controller.jpg

controller.jpg

Kompanijos profilis

Gamykla įsikūrusi šalies didžiausia žibintų gamybinė bazė - Linhai miestas, priešais greitkelį, oro uostą, Ningbo uostą, Šanchajaus uostą, Yiwu tarptautinės prekybos miestą. Transportas, eksportas, transportas ir jo patogumas.

Mūsų pačių vystymasis ir dizainas, stiprus gamybos pajėgumas, specializuojasi gaminant LED žibintų styginių žibintus, LED vaivorykštės vamzdžius, skaitiklių žibintus, LED šviestuvus, LED užuolaidų žibintus, LED krioklio žibintus, akumuliatorių žibintus, bonsai medžių žibintus, scenos fono apdailą Šviestuvai, dekoratyviniai žiburiai ir kitos miesto planavimo serijos. Žinoma, gali būti pritaikyti pagal jūsų poreikius žibintų ilgį, dydį, svogūnėlių skaičių, spalvą, įtampą, žibintų žibintą ir kt., Taip pat galite pasakyti, kur norite papuošti ir naudoti, mes galime suplanuoti geriausią jūsų apdailą Programa.

Gamykloje "Bingzhe" buvo "orientuota į kokybę, orientuota į paslaugas, vientisumą, pirmasis klientas" verslo tikslais; įsipareigojo ne siekti tikslo teikti klientams kokybišką paslaugą ir kokybiškus produktus; ir į rinką orientuota, nuolat Naujovių, grožio, tobulinimo, siekiant sukurti daugiau praktinių, paprastų, stilingų produktų, kad atitiktų mūsų klientų poreikius.

Mes esame tokia pati kaina nei kokybė, ta pati kokybė, nei kaina. Sveiki, konsultuojame bendradarbiaudami.

1.png

Hot Tags: vandeniui atspari šviesa lauke, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, gaminama Kinijoje

Tyrimo

You Might Also Like