Neperšlampami LED guminės vielos styginių šviesos

10m 100 ledinės guminės styginių šviesos su baltos spalvos ir baltos spalvos kabeliu Prekės aprašymas * 10 LED per 1 metro ilgio. * Komercinės kokybės baltos gumos kabelis su jungtimis. * Tinka ilgalaikiam lauko naudojimui. * Prijunkite iki 200 metrų nuo vieno kištuko. * Dalis 220-240v jungiamojo diapazono. * ...

Informacija apie

guminė lemputė light2.jpg

10m 100 ledinė guminė styginių šviesa su baltos spalvos ir baltu kabeliu


Prekės aprašymas

* 10 LED per 1 metro ilgio.

* Komercinės kokybės baltos gumos kabelis su jungtimis.

* Tinka ilgalaikiam lauko naudojimui.

* Prijunkite iki 200 metrų nuo vieno kištuko.

* Dalis 220-240v jungiamojo diapazono.

* Reikalingas maitinimo kabelis.

šviesos diodas light.jpg

Komercinės kokybės styginių šviesos funkcijos 100 LED žibintai. Šis komplektas yra apšviestas 10 m ilgio ir yra ant baltos gumos kabelio.


Mūsų tinklo įtampos jungiamoji šviesos sistema yra viena iš geriausių prieinamų komercinių ir didelių namų monitorių. Šių žiburių dizainas, medžiagos, ilgaamžiškumas, saugumas ir bendras poveikis buvo ištobulinti dėl daugiau nei dešimties metų tyrimų ir plėtros.


Šie žibintai pagaminti naudojant naujausius statybos procesus, įskaitant lemputės sandarinimo technologijas, siekiant užtikrinti puikų ilgaamžiškumą ilgalaikiam patalpų ar lauko naudojimui.


Mūsų aukštos kokybės šviesos diodų styginiai žibintai idealiai tinka naudoti užuolaidose langams ir vestuvių fone, naudojant mūsų užuolaidų priedą. Jie taip pat gali būti naudojami medžiams, tvoroms, krūms, pastatams ir kt.


Kaip viena iš mūsų maitinimo įtampos jungiamųjų žibintų sistemos, iš vieno kištuko galite sujungti kelis šviesos strypus, kad patenkintumėte reikiamus poreikius, taupydami laiką, pinigus ir kištukines lizdas. Pasirinkite iš mūsų paplitę "Fairy Lights", "Icicles", "Tinklai", "Motyvai", "Elniai ir užuolaidos", kurie yra lengvai prijungti prie mūsų unikalių paprastų stumdomasis ir varžto dizainas.


Hot Tags: Neperšlampami LED guminės vielos styginių šviesos, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamyklos, pagamintos Kinijoje

Tyrimo

You Might Also Like