Vestuvių eilutės žibintai

Vestuvių eilutės žibintai

Dydis: 50M | Spalva: Balta, mėlyna, geltona, žalia, raudona, šilta balta, RGB/Mulicolor Atkreipkite dėmesį: IP44 klasės vandeniui, galima naudoti lauko. Tačiau TRANSFORMATORIAUS specialiai reikia apsaugos/užvalkalas nuo lietaus. Produkto aprašymas pristatymas: Nieko nėra gražiau ir Pasakų už šiuos mirgančios...

Informacija apie

Dydis:50M|  Spalva:Balta, mėlyna, geltona, žalia, raudona, šilta balta, RGB/Mulicolor

Atkreipkite dėmesį:
IP44 klasės vandeniui, gali būti naudojamas lauko. Tačiau TRANSFORMATORIAUS specialiai reikia apsaugos/užvalkalas nuo lietaus.

Produkto aprašymas

Įvadas:
Nieko nėra gražiau ir Pasakų už šiuos mirgančios šviesos dėl savo šalies, kambarys, sodas, namų ir kalėdinis papuošimas! Excelvan balta + mėlyna LED atostogų šviesos eilutėje 250 vandeniui LED žibintus, kurie sukurti jaukią festivalio atmosferą 164 pėdų eilutę. Tai labai lengva gauti šią eilutę šviesos darbą. Nagi, remdamasi savo svajonę, gauti vieną dabar!

Įranga:
1. apsaugos nuo šalčio ir vandeniui LED žibintai galima nuo šalčio. Idealiai tinka vidaus ir lauko apdaila, ji veiks net nors ir šaltą žiemą.
2. mažesnis energijos suvartojimas: mes pertvarkėme pasakiškais žibintais struktūrą, kad ji naudoja mažiau elektros energijos. Kiekviena lemputė yra tik 0.05w, tai reiškia šviesos su 250 seka pasakos lemputes tik vartoti 12.5w.
3. saugiau nei bet kada anksčiau: mes pertvarkyti struktūrą ir skiedžiama išėjimo įtampa mažesnė elektroninis keitiklis, į saugų intervalą 24V. (Saugos sienos linijos yra 36V).
4. super ryškus suaštuoni mirksi funkcijos: kartu, bangos, nuoseklus, slo-glo, vejasi / flash, lėtai išnyksta, blyksnis / flash ir stabilios ir ant.
5. lengva įdiegti ir naudoti: tiesiog plug and play, nėra daugiau procedūrose. Skirtingų apšvietimo efektas yra kontroliuojamas tik mygtuką.

Specifikacija:
LED spalva: Balta + mėlyna
Styginių spalva: skaidri
Ilgis: 50m (164ft)
LED kiekis: 250pcs
Viela medžiaga: Vario viduje
Švinas ilgis: 3m (9,8 ft)
Elektroninis keitiklis galia: 3.6w
Įėjimo įtampa: 110V, 220V
Išėjimo įtampa:24V (saugi įtampa)

Pakuotės Included
1 x Excelvan 50 m 250 LED eilutės šviesos
1 x transformatorius
1 x vartotojo vadovas

Gaminių nuotraukos

wedding string lights wedding string lights

wedding string lights

wedding string lights

 

wedding string lights

 

 

Vėliau kaip 2018 m. karšto rekomenduojama

wedding string lights

Mūsų sertifikatas

wedding string lights

wedding string lights


Hot Tags: vestuvių eilutės šviesos, Kinijos, gamintojai, tiekėjai, gamyklos, pagaminta Kinijoje

Tyrimo

You Might Also Like