Miesto kraštovaizdžio apšvietimo dizainas - naktinis miestas, kurį nubrėžė šviesa ir šešėlis

- Feb 13, 2020-

Miesto kraštovaizdžio apšvietimo dizainas - naktinis miestas, eskizuotas šviesos ir šešėlio

Kai naktis užgriuvo ir pirmą kartą įsijungė žibintai, žibintai bangavo „stebuklinga lazda“, kad miestas būtų svajingas ir gražus. Nuolat besikeičianti šviesa ir šešėlis priverčia pastatus keistis po spinduliu, pridedant žavesio ir suteikiant miestui naujo meninio gyvybingumo.

Naktinės scenos, be abejonės, yra galinga priemonė miesto žavesiui skatinti ir populiarinti. Pavyzdžiui, Bundo kraštovaizdžio apšvietimas atspindi temperamentą, susiformavusį susiliejus Šanchajaus tradicijoms ir modernumui. Ji sulaukė visuotinio visuomenės pagyrimo ir paskatino Bundo naktinio scenos turizmo plėtrą.

Dėl ekonominės plėtros, technologinės pažangos, kapitalo dalyvavimo ir paramos politikai, „Nightscape Lighting“ tapo karšta vizitine kortele vis daugiau ir daugiau miestų. Skatindamas naktinio turizmo klestėjimą, jis taip pat labai praturtino žmonių kultūrinį gyvenimą.

Tarp penkių Valstybės tarybos pasiūlytų laimingų pramonės šakų yra turizmo pramonė ir kultūros pramonė. Kultūrinio turizmo pramonė per artimiausius kelerius metus taps svarbia pramonės investicijų ir dėmesio vieta, o apšvietimo pramonei tai suteiks naujų galimybių, naujų iššūkių ir naujų variklių.

Tuo pat metu miesto infrastruktūros kūrimo plėtra, naktinių kelionių ekonomika, būdingi miestai, „Diržas ir kelias“ bei PPP modeliai taip pat yra svarbūs sparčio miesto naktinio vaizdo apšvietimo augimo varikliai.

Šiuo metu Kinija tapo didžiausia kraštovaizdžio apšvietimo rinka pasaulyje, ir tikimasi, kad pramonės mastas iki 2020 m. Pasieks 100 milijardų juanių. Nuolat tobulinant miesto naktinio apšvietimo konstrukcijas, naktinio apšvietimo planavimo ir projektavimo statusas miesto apšvietimo statyboje turėjo taip pat tampa vis garsesni.

Tačiau padidėjus miesto kraštovaizdžio apšvietimo kiekiui ir įtakai, visuomenė ir kultūra taip pat iškėlė aukštesnius reikalavimus. Naktinio apšvietimo konstrukcija taip pat turi atspindėti į žmones orientuotą socialinę koncepciją ir ekonominę naudą, atsižvelgiant į prielaidą, kad laikomasi funkcinio padėties. Paslaugos vertė ir istorinis bei kultūrinis paveldas.